Yükleniyor
img-bg
Gizlilik Politikası

Gizliliğinizi korumaya söz veriyoruz. Çünkü işimizi bize verdiğiniz güvene dayandırıyoruz. Bu gizlilik politikası, web sitemiz aracılığıyla toplanan kişisel ve hesap bilgileriyle ilgili işlemlerimizi açıklar. Bu gizlilik politikasının uygunluğunu zaman zaman gözden geçireceğiz ve kendi isteğimize bağlı olarak, sizlere mail yoluyla ya da başka şekillerde haber vermeden gerekli değişiklikleri yapabiliriz. Bu gizlilik politikasını değiştirmeye karar verirsek, bu değişiklikleri burada yayınlayacağız, böylece hangi bilgileri topladığımızı, bu bilgileri nasıl kullanabileceğimizi ve bunu kimseye ifşa edip edemeyeceğimizi her zaman bileceksiniz. Değişiklikleri gözden geçirmek için web sitemizi belirli aralıklarla ziyaret etmelisiniz.


Gizli verileri başka bir amaç için mi kullanıyoruz?

Hayır. Şu anda sizden aldığımız bilgileri manuel veya otomatik bir şekilde analiz etmiyoruz veya incelemiyoruz. Aslında, bilgilerinizin bir bölümü veritabanımıza kaydedilmeden önce güvenlik amacıyla şifrelenir, bu yüzden onları inceleyemiyoruz bile.


Kişisel bilgilerinizi korumak için hangi önlemleri kullanıyoruz?

1. Bilgi kabul ederken ve iletirken tehlikesiz, şifrelenmiş mekanizmalar SSL kullanıyoruz.
2. Sunucularımızda düzenli şekilde güvenlik denetimleri ve güncellemeleri yapıyoruz.
3. Ve diğer güvenlik işlemleri


Verilerin Üçüncü Şahıslara Açıklanması

Bu Site size ait kişisel verileri ve bu kişisel verileri kullanılarak elde ettiği yeni verileri, Veri Sahibi’ne işbu Gizlilik Politikası ile belirttiği amaçların gerçekleştirilebilmesi için Bu Site'nin hizmetlerinden faydalandığı iş ortakları, dış kaynak hizmet sağlayıcıları, barındırma (hosting servisleri) hizmet sağlayıcıları, hukuk büroları gibi üçüncü kişilere, söz konusu hizmetlerin temini amacıyla sınırlı olmak üzere aktarılabilecektir. Bu Site aynı zamanda Veri Sahibi’ne ait kişisel verileri kamu kurum ve kuruluşlarıyla yasal amaçlar ile ilgili durumlarda paylaşabilir.


Kullanıcı Sorumlulukları

Kullanıcı bu siteye üye olduğunda bu gizlilik politikasını okuyup içerisinde ki kuralları ve şartları kabul etmiş ve onaylamış sayılır.


Kurallar-Şartlar:

1. Bu web sitesinde satışa sunulan tüm yazılımlar lenvowmedya.com sitesine ve bunların sahibi olan "Halil Şahin'e" aittir, ve Halil Şahin'in malıdır. Bu yüzden bu siteden yazılım satın alan kişiler aldıkları yazılımı yeniden SATAMAZ - DAĞITAMAZ - PAYLAŞAMAZ - içeriğini düzenleyip tekrar satamaz-paylaşamaz - yazılım kendisine aitmiş gibi paylaşımını yapamaz.
2. Müşteri, Halil Şahin'e ve bu siteye ait olan yazılımları satın aldığında yazılımların yeniden satışını yapmayacağını, dağıtmayacağını, paylaşmayacağını taahhüt eder.
3. Müşteri 1 ve 2 numaralı maddelere uymadığı zaman hakkında yasal işlemlerin başlatılacağını kabul ve tahhüt eder